29 Ağustos 2016 Pazartesi

Rüyada gay olduğunu görmek, resmen gizli eşcinselliktir!

"Rüyada gay olduğunu görmek

Salih Ş. (Yaş : 39) MUĞLA – SEYDİKEMER ‘dan sordu. Selamın Aleyküm, dün sabaha doğru uykumda enteresan bir rüya gördüm. Rüyada gay olduğunu görmek ne manaya gelir yorumlar mısınız?

Rüyada gay olduğunu görmek, zorlukla hasret duyduğu şana, zorlukları aşarak düşlediği saygınlığa, uzun süren çabaların sonunda beklediği sevince, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği daha iyi bir hayata, sıkıntı çekerek gözlediği haysiyete, çektiği zorlukların sonunda özlediği refaha, zorlukları aşarak kazandığı daha çok kazanca, fena huylu tanıdık tarafından fenalık görmeye, verdiği uğraşların sonunda istediği nimete, zorlukların sonrasında umduğu daha sağlıklı bir hayata, uğraş vererek hak ettiği feraha, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen nimete manalarına gelmektedir."

Yukarıdaki şekilde bir şeyle karşılaştım, yani soru cevapla, hurafelerden medet ummakla, bilgisizlikle, çaresizlikle, insanların duygularıyla oynamak durumuyla, vesaire, adına her ne derseniz işte...

Ben de diyorum ki... Rüyalarda eşcinsel olduğunu görmek, gizli eşcinselliktir. Sen gerçek hayatta duygularını ve bedenini tatmin etmediğin için, rüyalarında kendini gerçekleştirmeye çalışıyorsun. Örneğin uzun süre seks yapmayınca cinselliğe dair rüyalar görüp uyku halindeyken boşalmaz mıyız? Bunu eşcinselliğe uyarla işte. Rüyalardan medet umanların, rüyanın nasıl bir şey olduğunu bilmemelerinden kaynaklanıyor. Bazı çıkarcılar da bundan çok güzel nemalanıyorlar. Senin benden ne artı özelliğin olabilir de rüyaları yorumlayabilirsin ki rüya yorumcusu! Rüya yorumcusu bu rüyada da mesela, eşcinselliği çok zor bir şey olarak düşünmüş ve akabinde rüya görenin zorlukların üzerinden geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına dair açıklamalarda bulunmuş.

Tabi böyle saçmalıklara inananlar olduğu sürece, aynı eşcinselliği tedavi ettiğini iddia eden terapistler gibi, rüyalar üzerinden hem insanların duygularıyla oynayanlar hem de bu sayede para kazananlar olmaya devam edecektir. Biraz gerçekçi olsak, biraz hayatın gerçekleriyle yüzleşebilsek, sorun etttiğimiz şeylerin sorun değil de hayatın kaçınılmaz gerçekleri olduğunu göreceğiz ve böyle aciz durumlara sokmayacağız kendimizi. Tabi insanlar kendileirni tanımadıkları sürece, hatta kendileirnden kaçtıkları sürece de diyebiliriz, birileri de bizim adımıza konuşmaya, bizim hakkımızda karar vermeye, geleceğimizi çizmeye, geleceğimizle oynamaya da diyebilrizi, devam edecektir. Neticeye varamayınca da kadere bağlarız her şeyi! Hadi geçmiş olsun!

Diyebilirsiniz ki rüyada gay olduğunu görmek kişinin homofobisiyle alakalı olabilir. Homofobi ne ile alakaldır Evren aşkın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder